Pája Adamčíková

Lektorka bluesových tréninků, burleska (ale jen tak na zapřenou) , cukrářka  (zpět na další lektory)

(English below)
Pája tančí pro radost tak-nějak odjakživa, od břišních tanců přes tango (krátká epizodka) a africké tance se na dlouhou dobu naladila na swingovou vlnu. Swingu se věnuje dodnes.

Kolem roku 2016 stála u zrodu bluesové taneční komunity v Brně, pro kterou organizuje pravidelné tančírny, tréninky, nepravidelné i pravidelné open class, a když máme štěstí, tak i burleskové vystoupení.


Pro ConnectLab vede s Ľubem bluesové tréninky, které jsou ideálním prostorem, kde se můžete naučit základy, objevit vlastní cestu a projev v blues nebo procvičit materiál nasbíraný na zahraničních festivalech.

Co je vlastně Blues? Přečtěte si víc v našem Blogu nebo se rovnou přijďte podívat na otevřený trénink.

Páju potkáte často i na Swing tančírnách nejen jako tanečnici, ale i úžasnou cukrářku a její dobroty stojí za ochutnání.

ENGLISH:

(Baby) Pája has been dancing even before she could properly walk. During her adult life she managed to try belly dancing, flirt with tango and rock it in afro dancing, until ste finally settled with swing. Beside that she was at the very beginning of blues dancing in Brno, where she organizes social dances, trainings, open class lessons and sometimes, if we are lucky, a burlesque performance.

For ConnectLab she leads, along with Ľubo, the Blues Open Trainings, which are a perfect spot to learn or practise the material collected on international festivals.
2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky