Connect KIDS - Akce pro děti a rodiče v Brně

S dětmi to umíme. Máme pedagogické minimum a potřebnou praxi i zkušenosti. Chystáme pro vás několik kurzíků, ale je možné domluvit i individuální podmínky (hlídačku při vašem tancování nebo hlídání přímo v dětském centru v budově)

Jsme profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a rozhodně krom zábavy ve studiu společné chvíle přinesou i vám i vašim dítkům  užitečné lekce a odbornou péči o Vaše děti.

Aktuálně chystáme tyto kurzy - napište nám pokud máte zájem a sledujte nás pro aktuální rozvrh...MAMA Kids - Taneční školička pro maminky s dětmi

Členství obsahuje 4 lekce měsíčně a je jen na vás, který termín si vyberete, či jak budete chodit. Pokud máte zájem chodit intenzivněji, domluvte se s lektorkou Štěky


INFORMOVAT se můžete na connectlabbrno@gmail.com

Do odborné taneční péče is Vás vezme Štěky, která tančí od 4 let a je profesionální lektorka tance od roku 2010 se zaměřením na latinskou ameriku, absolventka pedagogiky a speciální pedagogiky, lektorka zážitkových akcí pro děti a mládež od roku 2007.

Na lekci se společně protáhneme a přes jednoduché taneční variace se dostaneme ke složitějším. projdeme si nejen krokové variace, ale i točky, izolace a práci rukou. Děti jsou vítány a částečně mají svůj koutek, částečně jsou zapojovány do tance.

S sebou: pohodlné oblečení, ponožky nebo taneční tréningové boty.

----

(Mohlo by vás také zajímat: Máme pro vás i kurzy Femme fatale - argentinské tango pro ženy nebo Latino mix - tanec pro radost /jednotlivci  ... nabízíme i možnost hlídání dětí)


Taneční přípravka - kroužek

Taneční kroužek je aktuálně v přípravě. Pečlivě sledujeme politický vývoj ohledně koronavirové situace a možnosti jeho spouštění...

INFORMOVAT se můžete na connectlabbrno@gmail.com

V tomto kroužku se o vás stará Štěky, která tančí od 4 let a je profesionální lektorka tance od roku 2010 se zaměřením na latinskou ameriku, absolventka pedagogiky a speciální pedagogiky, lektorka zážitkových akcí pro děti a mládež od roku 2007.

V taneční přípravce se děti naučí zdravému pohybu, práci s hudbou a rytmy pomocí hry... Kurz obsahuje i zdravé protahování a učí děti zábavnou formou vnímat své tělo, koordinovat se jako jedinec i ve skupince, pohybově spolupracovat a pomáhá se soustředit a koncentrovat. 

----

S sebou:

pohodlné oblečení, ponožky nebo tréningové boty s látkovou nebo kořenou podrážkou. Veškeré další vybavení bude k zapůjčení v sále.


Divadelní kroužek pro děti

Divadelní kroužek je díky koronavirové situaci bohužel pozastaven...

INFORMOVAT se můžete na connectlabbrno@gmail.com


Pro děti jsme v tomto kurzu připravily pestrý program, kdy se naučí základnímu vyjadřování příběhů, vystupování, s praktickým nácvikem herectví a pohybové průpravy. Kurz je velmi zábavný plný her, tance, zdravého práce s tělem a rozvojem vlastní sebedůvěry a dovedností.

Výstupem kurzu bude společné vystoupení.

----

Aktuálně pozastaveno.


2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky