Ľubo Pojezdal 

Lektor bluesových tréninků, DJ blues tančíren a horolezec (zpět na další lektory ConnectLabu)

( English below)

Ľubo se již 6 let věnuje swingovým tancům, zejména Lindy Hopu. Před pár lety jej ale chytila nespoutanost blues a od té doby se snaží tento tanec šířit Brnem. Podle jeho vlastních slov je zářivým příkladem toho, že člověk nemusí být přirozeným tanečním talentem, stačí se u toho bavit a občas možná něco málo trénovat.


Pro ConnectLab vede s Pájou bluesové tréninky, které jsou ideálním prostorem, kde se můžete naučit základy, objevit vlastní cestu a projev v blues nebo procvičit materiál nasbíraný na zahraničních festivalech.
Co je vlastně Blues? Můžete si počíst na našich stránkách a nebo se přidat na tréninky, které jsou otevřené i pro úplné nováčky, které rádi zaučíme, ale i pro pokročilé, kteří mají možnost se ptát a vylepšovat techniku.

Ľuba  najdete často i na tančírnách SwingWings, kde je jako ryba ve vodě.

Ľubo miluje přírodu a rozhodně s ním neztratíte nikdy žádjný směr...

ENGLISH:

Ľubo has been dancing swing, mostly Lindy Hop, for about 6 years now. Some three years ago he got seduced by blues and he has been trying to bring more blues dancing to Brno ever since. He likes to say, that his dancing is the perfect example of not needing to be a dance prodigy to have fun doing it. Also, some practice here and there helps.


For ConnectLab he leads, along with Pája, the Blues Open Trainings, which are a perfect spot to learn or practise the material collected on international festivals.
2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky