Novinky - Akce

Klikněte a můžete začít psát. Ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur quis.

Úterky 3.12 a 10.12 od 19:00 si můžete přijít zatančit #Forró - živý a veselý brazilský tanec, který si určitě zamilujete. V pátek 6.12. v 19:00 pak můžete přijít na Vánoční den otevřených dveří a openclass zdarma s následnou PÁRTY.

Líbí se ti ladné pohyby, elegance a přitažlivost tanečnic argentinského tanga? Chceš se seberealizovat, zlepšit svou taneční techniku nebo se naučit něco nového? Přidej se k nám.

Co je víc než ženský půvab? "Taneční den pro ženy" vznikl na vaši žádost ve spolupráci zkušených lektorek a kamarádek, kde se budeme věnovat samy sobě, ochutnáme různé tance a protahování a teorie a vše proložit posezením u kávy a dobrot.
(Na místě taneční bazárek)

Informace pro členy

Materiály ke stažení

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam.

Logo SNU

Logo SNU (formát PDF)
Logo SNU (formát PNG)

 

Zprávy a formuláře

Formulář - žádost o členství (183 kB)
Formulář - žádost o členství v radě (41 kB)
Výroční zpráva 2017 (259 kB)
Výroční zpráva 2016 (39 kB)

2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky