Příměstské tábory

Toto léto pro Vás chystáme zajímavé příměstské tábory Viz níže

Naši lektoři, jsou všichni profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a rozhodně krom zábavy ve studiu i přilehlém parku a hřišti přinesou i užitečné lekce a odbornou péči o Vaše děti.

KONTAKTNÍ a PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ


20-23.7.2020 - Napříč světem tancem, jógou a pohybem

tábor pro skupinu max 10 dětí ve věku 7-13let se čtvrteční besídkou a možností pokračovat v pátečních samostantých dopoledních kroužcích.


KDY: 20.-23.7.2020
KDE: ConnectLab.cz STUDIO, Řeznická 2
CENA: 2600,- (4 dny včetně oběda a svačin)
INFORMOVAT se můžete na connectlabbrno@gmail.com

O Vaše děti se bude starat Sofia: studentka JAMU, lektorka ConnectLabu, působící nyní i v Cabaretu des Pèches. Děti seznámí se základy klasického tance, jazzu a jevištního pohybu, ale také tanci z nejrůznějších zemí, ve kterých vedla své workshopy a lekce (Indie, Tunisko, Maroko a další).

Jako hosté jsou pozváni
Sára: profesionální jogínka a tanečnice přidá něco málo z jógy a zdravého protahování z Bali
Titus: lektor tance a držitel mnoha ocenění naučí latinskoamerické a standardní tance i pro úplné začátečníky
Míša: tanečnice a lektorka moderních tanců připojí workshop v rytmech soudobé hudby

----

(V pátek je v případě zájmu možné zapojit dítě do dopoledních kroužků a hlídání.)
17. - 20. 8. 2020 - Hravé léto a magické Brno

tábor pro skupinu max 10 dětí ve věku 5-10let se čtvrteční besídkou a možností pokračovat v pátečních samostantých dopoledních kroužcích.

KDY: 17.-20.8.2020
KDE: ConnectLab.cz STUDIO, Řeznická 2
CENA: 2600,- (4 dny včetně oběda a svačin)
INFORMOVAT se můžete na connectlabbrno@gmail.com

O Vaše děti se bude starat Štěky profesionální lektorka tance ve dvou tanečních studiích, absolventka pedagogiky a speciální pedagogiky, lektorka zážitkových akcí pro děti a mládež od roku 2007 a Tereza lektorka tance a pohybových aktivit, lektorka dětských kroužků a organizátorka zážitkových aktivit

Pro děti jsme připravily pestrý program plný her, tance, zdravého práce s tělem, venkovní aktivity na nedalekém oploceném hřišti a seznámení s historií města Brna pomocí venkovních her, kvízů a úkolů v historickém centru.

Ve čtvrtek bude na závěr kurzu uspořádán mini večírek pro rodiče a to 16:00-17:00

----

(V pátek je v případě zájmu možné zapojit dítě do dopoledních kroužků a hlídání.)


24. - 27. 8. 2020 - Storytelling a divadelní improvizace

tábor pro skupinu max 10 dětí ve věku 6 - 10let se čtvrteční besídkou a možností pokračovat v pátečních samostantých dopoledních kroužcích.

KDY: 24. - 27. 8. 2020
KDE: ConnectLab.cz STUDIO, Řeznická 2
CENA: 2600,- (4 dny včetně oběda a svačin)
INFORMOVAT se můžete na connectlabbrno@gmail.com

O Vaše děti se bude starat Tereza Stachová a Juraj Mitro studenti JAMU

Storytelling znamená vyprávění příběhů. Existuje stovky let a je to ta nejpřirozenější lidská činnost a umění zároveň. V dnešní době se však na vyprávění příběhů jaksi pozapomnělo. Dnes se storytelling nejčastěji vnímá jako specifická divadelní disciplína, která využívá mnoho druhů cvičení, her a především představivost vypravěčů, kteří jsou zároveň autory i vypravěči příběhů.

Schopnost vyprávění příběhů nás začleňuje do komunity a zároveň udržuje komunitu vitální. Navíc může později pomoci dětem uspět i profesionálně s vlastními projekty ve škole či v zaměstnání. Pokud se naučí podávat informace kreativním a poutavým způsobem, mají velkou šanci na úspěch kdekoliv.

Děti si vyzkoušejí vytvořit každé svůj vlastní mýtus. Budeme se učit v první řadě si příběhy představovat, vytvářet si bohaté a barevné světy, po nichž potom můžeme provádět kamarády a lektory. Podstatnou částí programu bude i improvizace příběhů přímo na místě; budeme si zkoušet různé cvičení a hry zaměřené na divadelní improvizaci.

Našimi lektory jsou Tereza Stachová. V současnosti absolvuje studium fyzického divadla na JAMU v Brně. Hraje v divadle Ticho a spol. v Bratislavě, účinkuje též v brněnských divadlech. Juraj Mitro Studoval francouzský jazyk na univerzitách v Česku, Francii a Maroku. Mezitím se stal členem skupiny fyzického divadla "Nosnost", které každoročněvystupovalo jako pouliční divadlo ve městech Slovinska, Polska či Itálie. V současnosti absolvuje odbor Fyzické divadlo na JAMU; učí a vede skupinu divadelní improvizace v Tišnově, s níž i vystupuje.

Uvidíme se Pondělí až čtvrtek 7:30 - 15:30

Ve čtvrtek bude na závěr kurzu uspořádán mini večírek pro rodiče a to 16:00-17:00

2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky