Aktivní flexibilita a technika tance/floorwork- Sister Hoop

03.01.2020

Sister Hoop - Akrobatky se stříbrnou medaili z Evropského šampionátu opět v #ConnectLabu Brno!!
Přemýšlíte, čím okořenit vaše akrobatické vystoupení?
Chcete oslnit na tanečním parketu?
Nebo chcete prostě jen vypnout a naučit se něco nového?

Sister Hoops
Sister Hoops
Blok 1
Aktivni flexibilita - horni polovina tela
(Od 9:00-10:30) 75 minut
Flexibilita a mobilita horní poloviny těla - Pořád se nemůžete prsty dotknout hlavy? Neudržíte se v mostu? Tak to jste narazili na správný workshop!
Na začátku si zase trochu zamakáme s vlastní vahou. Ukážeme si, jak protáhnout ramena, krk, zápěstí a horní část zad. Podíváme se detailně na mosty, stojky na loktech.
Pokud máte doma yoga kostičky, odporovou gumu nebo yoga kolečko, všechno je vítané.
Blok 2
Technika tance - floorwork
(od 10:30-12:00- 75 minut
Jak správně využít zem pro plynulý tanec a udržet stabilitu? Je držení těla důležité?
Na tomto workshopu se soustředíme na techniku tance - dýchání, zopakujeme si, jak má vypadat správný postoj. Zlehka zavadíme o otočky a piruety a nakonec si spolu připravíme contemporary choreografii.
--------------------------------------------------
Sister Hoop - Acrobatic Duo z Prahy je zname a úspěšné duo jak na poli tanečním, tak akrobatickém. Děvčata umí krásné propojit obě složky a zároveň párovou spolupráci.


REGISTRACE: ConnectLabBrno@gmail.com
CENA:
1 blok 350,-
Celý kurz 650,- (Pro účastníky loňského kurzu 550,-)

V roce 2020 pro vás se Sister hoops chystáme:

Březen: Double Trouble - Aerial Hoop
--------------------------------------------------
Vždycky tě lákalo vyzkoušet si párovou akrobacii na kruhu a neměli jste s kým? Přijď na náš workshop! Že nemáš dvojičku? Není problém - napárujeme vás nebo si to zkusíte s jednou z náš 😉
Připravily jsme si pro vás dva workshopy pro dvojice - v prvním se pořádně protáhneme a ukážeme si, co a jak posílit pro stojky, vzdušnou akrobacii atd. A protože je to doubles - všechno bude ve dvojici.
Cílem workshopů je naučit vás hustokrutopřísné triky, komunikaci ve dvojici a nakonec dáme dohromady krátkou choreografii s floorworkem.
1. blok: Doubles - Stretching a conditioning
2. blok: Doubles Aerial Hoop všechny úrovněKvěten: Flexibilita pro tanečníky a akrobaty - floorwork
---------------------------------------------------------
Provaz, rozštěp, placka...říkají ti tyhle pojmy něco? Už dlouho se snažíš dosednout do provazu, položit břicho na zem v placce nebo si dát nohu za hlavu? Tak to jsi na správném místě! Protáhneme se, zaposilujeme si, popovídáme si o tom, jak to dělat tak, aby tělo trpělo co nejméně a výsledky byly co nejrychlejší 🙂
Aerial silks showtime workshop začátečníci
Každý akrobat nakonec dospěje do fáze, kdy je načase ukázat jeho umění ostatním - udělat show!!! Ukážeme vám triky, které nejsou až tak technicky náročné, ale nechají vaše publikum stát s otevřenou pusou. Popovídáme si o floorworku, tanci, výrazu, rukách a výběru hudby. A o tom, jak to všechno pěkně do sebe zapadá.
červen: Double Trouble Aerial Hoop vol II.
-------------------------------------------------------
Workshopy zaměřené na vzdušnou akrobacii ve dvojici podle úrovně.
1. blok: Doubles - Aerial Hoop beginners
V prvním workshop si ukážeme základní triky, komunikaci, protáhneme se, zaposilujeme si a nakonec si uděláme krátkou choreografii. Ideální pro začátečníky, co už na kruhu alespoň jednou byli, ale chtějí víc 🙂
2. blok: Doubles - Aerial Hoop advanced showtime
Máte už nějaké zkušenosti s doubles, cítíte se na hustokrutější triky? Tak je tento workshop určený právě pro vás! Nejen, že vás naučíme cool triky, ale pobavíme se o tom, jak udělat vlastní choreografii, jaké triky publikum ocení nejvíc a na co se soustředit.a na co se soustředit.

2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky