Zatanči s Blues - Ľubo a Pájou

13.05.2020

V běžném režimu se můžete přidat na Blues - otevřené tréningy pod taktovkou Pavly a Lubíka. Tréninky jsou otevřené i pro úplné nováčky, které rádi zaučíme, ale i pro pokročilé, kteří mají možnost se ptát a vylepšovat techniku.

Tanečníci: Pavla a Tomáš

 

Ľubo se již 6 let věnuje swingovým tancům, zejména Lindy Hopu. Před pár lety jej ale chytila nespoutanost blues a od té doby se snaží tento tanec šířit Brnem. Podle jeho vlastních slov je zářivým příkladem toho, že člověk nemusí být přirozeným tanečním talentem, stačí se u toho bavit a občas možná něco málo trénovat.

Pája tančí pro radost tak-nějak odjakživa, od břišních tanců přes tango (krátká epizodka) a africké tance se na dlouhou dobu naladila na swingovou vlnu. Swingu se věnuje dodnes.


Blues v ConnectLabu

Ľubo přišel do ConnectLabu s Pájou. V prvopočátcích si se svouskupinou začali trénovat, protože ve spřízněné swingové škole již nebylo časové okno. Postupně se jim naše studio stalo domovem a Ľubo se stal právoplatným lektorem bluesových tréninků, DJ blues tančíren.

„ConnectLab je ideálním prostorem, kde se můžete naučit blues, objevit vlastní cestu a projev “

Komunita Blues v našem studiu rostla, když přišla doma Nouzového stavu kvůli Koronaviru. Ale ani to nás nezastavilo. Dali jsme hlavy dohromady a začali Pracovat na Online vysílání. učit se nové věci a postavit se před kameru nebylo pro nikoho z nás jednoduché, ale Ľubo s Pájou se toho zhostili na jedničku...  Vyzkoušejte si sami :)

2019 Connect Lab | Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky