Aktivní flexibilita a párová akrobacie nejen pro tanečníky - Sister Hoop

16.11.2019

22.11.  proběhne kurz "Aktivní flexibilita a párová akrobacie nejen pro tanečníky" od Sister Hoop  - Acrobatic Duo Praha. Více informací o sister hoop včetně videa viz níže.

Děvčata Sister Hoop - Acrobatic Duo jsou jak tanečnice, tak akrobatky a baletky.
Umí všechna umění krásně propojit a tím jsou právě vyjímečná a kurz vhodný jak pro tanečníky, tak ty, kteří milují acrobacii...

Sister hoop
Sister hoop

Kurz se skládá ze dvou částí (je možné dojít i samostatně, ale doporučujeme projít celám kurzem)

Blok 1
Flexibilita pro acrobaty a tanenčíky - acrobatická průprava

(od 18:00 - 19:30 - 75 minut výuka následně tréning)
--------------------------------------------------------------------------------
Pravidelné protahování je důležité nejen pro akrobaty a tanečníky, ale i pro běžné pracující smrtelníky. Bolí vás záda od počítače? Ukážeme vám jak je protáhnout, nemůžete dosednout do provazu nebo udělat most? Pomůže vám najít ty správné cviky.
Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi aktivním a pasivním rozsahem, jak zvýšit mobilitu kloubů a flexibilitu celého těla. Protáhneme, ukážeme, posílíme a garantujeme, že budete odcházet s úsměvem na tváři a o pár centimetrů blíž k vysněnému cíli. A v druhé polovině lekce té flexibility trochu využijeme a naučíme vás několik instagram-friendly akroprvků, protože každý lajk se počítá 🙂
Blok 2
Základy pozemní akrobacie a dynamiky

(od 19:30 - 21:00 - 75 minut výuka následně tréning)
--------------------------------------------------
Na téhle lekci si zamakáme - ukážeme vám jak zpevnit střed těla a jak posílit ruce. Naučíme vás v prvcích dýchat, jak najít balanc. Zkusíme si základní stojky na loktech na hlavě, o zeď. Zacvičíme si s vlastní i cizí vahou, popovídáme si něco o správném držení těla a nakonec vás zničíme trochou baletu, protože balet je láska.
Sister Hoop - Acrobatic Duo z Prahy je valmi slavné a úspěšné duo jak na poli tanečním, tak akrobatickém. Děvčata umí krásné propojit obě složky a zároveň párovou spolupráci.
Využijte možnost být s nimi poprvé v Brně.

Cena:
1 blok 300,-
Celý kurz 500,-

Závazná registrace:

Sister Hoop
Sister Hoop

 

Sister Hoop - Acrobatic duo

Tereza a Christine společně tvoří česko-kanadské akrobatické duo, SisterHoop. Společně vystupovaly a soutěžily na několika festivalech, akcích a v divadlech po celé České republice.

„Cizím slovem akrobacie či akrobatika označujeme obvykle souhrn tělesných dovedností, které jsou založeny na  tělesné zdatnosti spojené se schopností ovládání těla Tyto osobní fyzické dovednosti jsou pak využívány v některých uměleckých i neuměleckých profesích, tanci dále pak v oblasti sportu. .“

SisterHoop se sestává z jedinečné prezentace tance, flexibility a akrobacie - a to vše ve vzduchu.Tereza and Christine together create the aerial duo, SisterHoop. They have performed and competed together at multiple festivals, events, and theaters all over Czech Republic. SisterHoop consists of a unique presentation of dance, flexibility and acrobatics, all combined in the air. From circus and grotesque to burlesque.