Gran Canaria - fit home office

Informace ohledně našeho nízkonákladového pobytu homeoffice s fit dance, flexi a pohybovou terapií a zdravým vařením - s přítomností Štěky Yaku (taneční instruktorky). Jestli přijedeš sám/a nebo v páru je jedno. Pouze bude limitovaný počet lidí. (Oficiálně je možné v cílové destinaci sdružování max. 6 lidí)

Vzhledem k situaci v ČR, velmi nízké zamořnosti v cílové oblasti a mé ztátě zaměstnání jako taneční lektorky uzavřeném studiu ConnectLab, jsem se rozhodla opakovat můj pobyt. Nabízím Vám, že se můžete přidat a budu ráda, když mne podpoříte za mé workshopy nějakým příspěvkem. 

- Můžete se těšit na pobyt u moře v apartmánech s vlastní kuchyní (ubytování podle počtu účastníků cca 600/noc)
- Pokusíme se hledat místa s wifi připojením (Počítám s částečnou prací Homeoffice a přesuny po ostrově)
- Hodlám pronajmout auto a mohu vás vyzvednout na letišti (auto je i na výlety rozpočítá se mezi účastníky)
- Budeme společně vařit zdravá a nutričně vyvážená jídla

Možnost zůčastnit se (budu ráda za 100/lekci - 300/den -> další podpoře se nebráním)
- Ranní pohodová flexi jóga
- Dopolední fit dance
- Večerní pohybová terapie
- Koupání v moři
- Krátké výlety

Začínáme už 27. 3. 2021 - můj předpokládaný odlet 15.4.
Kdy první dny budou spíše pohodovější
je tedy možné  se připojit i později (nyní levné letenky 1.4.)
- Let si řešíte po vlastní ose a na valstní náklady (Zkuste si projít skyscaner, Reynar, Lufthansa, Kiwi ...)

Dle aktuálních informací je možné vycestovat do Prahy mimo svůj region za účelem odcestování z ČR. Před odletem jsou třeba PCR testy (cena od 1000,-), budeme se pohybovat v malých skupinkách a nebudeme se nacházet v místech s vyšší koncentrací lidí, samozřejmostí je pak respektování místních nařízení (nejvíce se nás dotkne nošení roušek na veřejnosti s výjimkou pláže a restaurací). Aktuálně je potřeba PCA test před návratem a PCR test po návratu do ČR.

Odhad ceny za 5denní pobyt s ubytováním, dopravou z letiště a základem surovin ke společnému vaření může vyjít tak cca 5500-7000,- (záleží jaké ubytování po kolika budete chtít, co zrovna najdeme - Nejde o mou ziskovou činnost a vše budeme řešit společně. Nicméně jako člověk bez práce budu nějaký malý příspěvek chtít viz výše uvedené pohybové lekce, které jsou pro mne důležitou fin. záchranou a alespoň nějakým příjemem).

V případě zájmu prosím vyplňte následující formulář, Vaše místo potvrdím po odeslání zálohy 2000,-. (musím rezervovat ubytování a auto). Poté Vám potvrdíme místo a pošleme všechny potřebné informace.
Záloha je nevratná, nicméně pokud by Vám vyšel pozitivní test na Covid a dáte mi ihned vědět, vrátím Vám ze zálohy 1000,-

V případě, že se nebudu ozývat mi napište upozornění na connectlabbrno@gmail.com

Štěky taneční lektorka, organizátorka tanečních a uměleckých akcí

Štěky tančí už od 4 let. Absolvovala cestu za šamany v Jižní Americe za léčbou těla i duši. Chci vědět víc...